28 Şubat 2021

Son dakika

İnternette Gelişmeler

Philips yeni bir kampanya başlattı

Philips yeni bir kampanya başlattı philips

Philips gününü evde geçiren insanlar için yeni bir kampanya başlattı. Kampanyanın adını “evde hayatı birlikte iyileştiriyoruz” kampanyası.

Bu kampanya ile insanları kendilerini iyi hissettirecek önemli kişisel Sağlık rutinlerini sürdürmeleri konusunda teşvik etmeyi planlıyor. Bu sayede evlerinde keyifli zaman geçirmelerini destek oluyor.

Philips sağladığı kişisel çözümler ile insanlara daha iyi görünmeleri ve hissetmeleri için yardımcı oluyor. Evde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için gerekli her türlü donanımı sunuyor. Tavsiyeleri ve sunduğu çözümler ile insanlara kendilerinin kuaförü olmalarını, mutfakta yaratıcılıklarını göstermelerini ve kolayca ev temizlikleri yapabilmelerine yardımcı oluyor.

Ortadoğu ve Türkiye genel müdürü Milena Elmasoğlu: “Phillips olarak her zaman kullanıcılarımızı dinliyor onların isteklerine yanıt verecek ürün ve hizmetlerimiz için çalışıyoruz.” dedi.

“Tüketicilerin Online alışverişe yöneldiği bu dönemde güvenli ve keyifli müşteri deneyimini en iyi şekilde sunmak için online mağazamızı açtık. Türkiye kişisel sağlık profilindeki ürünlerimizi satıldığı philips.com.tr online mağazamız ile tüm müşterilerimize günün her saati haftanın her günü eşlik ediyoruz.”

Hibya Haber Ajansı